18 października, 2017

O nas

INVINION to nowoczesna i profesjonalna firma zajmująca się windykacją należności, antywindykacją, doradztwem restrukturyzacyjnym oraz doradztwem prawnym dla firm.

Swoją działalność prowadzimy głównie w obszarze usług związanych z zarządzaniem wierzytelnościami, a w szczególności koncentrujemy się na serwisowaniu wierzytelności w sektorze B2B.
Nasze działania obejmują cały proces począwszy od  monitoringu należności i prewindykacji, poprzez windykację sądową, na postępowaniu egzekucyjnym kończąc.
Na każdym wskazanym etapie ustalamy indywidualny schemat działań dla każdego klienta, co przekłada się na relatywnie szybkie odzyskanie wierzytelności. Specjalizujemy się głównie w obsłudze małych i średnich firm, ale zdarza się nam pracować również dla dużych podmiotów i korporacji. Stawiamy na porozumienie, a wysoka etyka działania jest podstawą funkcjonowania naszej kancelarii. Oferta jest zawsze dopasowana do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kancelarii, która znajduje się w zakładce „OFERTA”.

Szybko przywrócimy krążenie Twoim finansom

DLACZEGO  I N V I N I O N ?
1. Płatność – możesz wybrać jeden z trzech wygodnych abonamentów dostosowanych do Twoich potrzeb lub  zapłacisz nam dopiero jak odzyskamy Twoje pieniądze.
2. Skuteczność – wysoka, ponieważ wielu ludzi pracuje nad Twoimi wierzytelnościami.
3. Cena – nasza oferta jest bardzo konkurencyjna.
4. Płynność finansowa – jeżeli potrzebujesz pieniędzy już teraz, możemy odkupić od Ciebie Twoje wierzytelności.
5. Szybkość – nakaz zapłaty udaje nam się często uzyskać jeszcze przed upływem jednego miesiąca.
6. Profesjonalizm – cały proces windykacyjny jest też doradztwem strategicznym dla Twojej firmy. Starannie przeanalizujemy każde rozwiązanie i wskażemy w naszej ocenie te najbardziej korzystne.