Październik 18, 2017

O nas

INVINION sp. z o.o. to nowoczesna i profesjonalna firma zajmująca się windykacją należności.

Swoją działalność prowadzimy głównie w obszarze usług związanych z zarządzaniem wierzytelnościami, w szczególności koncentrujemy się na serwisowaniu wierzytelności. Kancelaria specjalizuje się głównie w obsłudze firm i spraw gospodarczych, ale posiadamy też wielu zadowolonych klientów indywidualnych.
Nasze działania obejmują cały proces począwszy od  monitoringu należności i prewindykacji, poprzez windykację sądową, na postępowaniu egzekucyjnym kończąc.
Usprawniamy płynność finansową podmiotów gospodarczych, ale też pomagamy dłużnikom wyjść z kłopotów finansowych.  Oferta jest zawsze dopasowana do konkretnego portfela wierzytelności oraz obecnej sytuacji finansowej dłużnika jak też wierzyciela.

Szybko przywrócimy krążenie Twoim finansom

DLACZEGO  I N V I N I O N ?
1. Płatność – możesz wybrać jeden z trzech wygodnych abonamentów dostosowanych do Twoich potrzeb lub  zapłacisz nam dopiero jak odzyskamy Twoje pieniądze.
2. Skuteczność – wysoka, ponieważ wielu ludzi pracuje nad Twoimi wierzytelnościami.
3. Cena – nasza oferta jest bardzo konkurencyjna.
4. Płynność finansowa – jeżeli potrzebujesz pieniędzy już teraz, możemy odkupić od Ciebie Twoje wierzytelności.
5. Szybkość – nakaz zapłaty udaje nam się często uzyskać jeszcze przed upływem jednego miesiąca.
6. Profesjonalizm – cały proces windykacyjny jest też doradztwem strategicznym dla Twojej firmy. Starannie przeanalizujemy każde rozwiązanie i wskażemy w naszej ocenie te najbardziej korzystne.