25 maja, 2018

Polityka prywatności

 

Twoje dane są niezbędne do świadczenia naszych usług na najwyższym poziomie oraz ich rozwoju, dlatego nieustannie dbamy o ich bezpieczeństwo. Zależy nam, abyś miał pełną świadomość na temat prowadzonych przez nas działań na podstawie udostępnionych przez Ciebie informacji, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności.

Najważniejsze informacje:
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma INVINION sp. z o.o.  z siedzibą: ul. Krótka 4/4, 16-400 Suwałki, zarejestrowana przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000523503, NIP: 5252608809, o kapitale zakładowym 5.000,00 zł. Twoje dane są administrowane i przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanej dalej „RODO”) na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody.

W celu lepszego zrozumienia i czytelności informacji, w dalszych zapisach naszej Polityki Prywatności termin „Administrator” został zastąpiony określeniem „My”, natomiast „Użytkownik: – określeniem „Ty”.

Twoje dane osobowe, zgodnie z RODO, to wszystkie informacje umożliwiające zidentyfikowanie osoby fizycznej. Twoje dane są gromadzone i przetwarzane jedynie na odpowiedniej podstawie prawnej, a ich zakres jest zależny od rodzaju świadczonej usługi.

Dane osobowe, z których korzystamy to przede wszystkim: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, które otrzymujemy od Ciebie na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Podejmując współpracę przetwarzamy również dane klientów, kontrahentów i dłużników których dane nam przekazujesz, ponieważ te są niezbędne do wykonania przez nas usługi. Uzyskane informacje mogą być przekazywane pomiotom współpracującym z nami, jeśli jest to niezbędne do realizacji usługi na najwyższym poziomie.

Z nami jesteś bezpieczny!
Wiemy jak ważna jest Twoja prywatność, dlatego zobowiązujemy się do tego by jak najlepiej dbać o udostępnione przez Ciebie dane. W momencie przekazania ich przez Ciebie, stajemy się za nie odpowiedzialni dlatego dokładamy wszelkich starań by ich bezpieczeństwo było naszym najwyższym priorytetem. Twoje dane są przez nas chronione poprzez wysokiej klasy zabezpieczenia techniczne oraz organizacyjne na najwyższym ich poziomie.

W trosce o prywatność oraz bezpieczeństwo danych:
– gromadzimy Twoje dane osobowe tylko i wyłącznie za Twoją wiedzą,
– nie udostępniamy danych osobowych podmiotom trzecim,
– umożliwiamy Ci wgląd w posiadane przez nas dane i ich edycję w dowolnym momencie,
– zaprzestaniemy gromadzić i przetwarzać Twoje dane niezwłocznie po wycofaniu przez Ciebie zgody na ich przetwarzanie,
– zobowiązujemy się do ścisłego przestrzegania przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, t.j. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U.02.101.926) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Każdy, kto przekazał nam dane osobowe ma możliwość żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz rezygnacji z otrzymywania w przyszłości informacji handlowych pocztą elektroniczną, inicjowania przez nas rozmów telefonicznych oraz korzystania z innych metod komunikacji bezpośredniej w celach marketingowych, prezentacji oferty lub badania rynku.

W każdej chwili masz możliwość dostępu do posiadanych przez nas informacji na Twój temat. Masz prawo ich sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych. W razie wątpliwości w kwestii uszanowania przysługujących Ci praw, masz również możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego – UODO. Uprawnienia te przysługują również w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez administratora.

Aby uzyskać wgląd do udostępnionych przez Ciebie informacji, dokonać w nich zmian lub żądać ich usunięcia, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą (dane kontaktowe znajdziesz w zakładce KONTAKT). Dołożymy wszelkich starań, żeby Twoje zgłoszenie zostało podjęte jak najszybciej.

Pozostajemy do dyspozycji, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiamy, Zespół INVINION